Hlavní navigace

Nové formáty reklamy - váš názor

Tomáš Krause

Většina uživatelů českého Internetu patrně zaznamenala nové formáty reklamy, ať už jde o různé skyscrapery, pop-upy, out-of the boxy a podobné "lahůdky". Zajímá nás váš názor na tyto reklamy, protože je velice pravděpodobné, že některé z nich dorazí na podzim i na ROOTa.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Určitě nemusím vysvětlovat, že bez reklamy by žádný ROOT.cz neexistoval. Pokud má někdo jiný názor, ať mi prosím napíše, rád se nechám poučit :)

Protože vývoj on-line reklamy kráčí stále kupředu, narážíme na Internetu v poslední době na Flash bannery, které na nás mluví, na jednoduché hry umístěné do bannerů, občas nás překvapí letadélko volně létající po ploše prohlížeče, vyskakující okénko a nebo úplně jiná úvodní stránka, kde je jen reklama a na skutečný obsah se dostanete až po několika vteřinách.

Vývoj se nedá zastavit a některé z těchto nových formátů reklamy dorazí i na ROOTa, rádi bychom však předtím znali názor vás – našich čtenářů. Předesílám, že nehrozí situace, kdy by tyto formy reklamy byly na ROOTovi každý den, většinou jde o jednorázové akce, trvající několik dní a pak zase nastane „klid“. Věřte, že máme tolik rozumu, abychom nepřipustili pět vyskakujících oken a dva létající out-of the boxy. Navíc veškeré reklamy tohoto typu mají většinou omezení na jedno zobrazení jednomu uživateli za volitelné období (minimálně jedna hodina), případně rovnou pevný počet zobrazení na jednoho návštěvníka po dobu trvání kampaně. Je i v našem zájmu, aby reklama neobtěžovala a byla spíše občasným zpestřením (pokud se to dá o reklamě říct).
Doufáme, že se nám podaří co nejlépe skloubit zájmy čtenářů a inzerentů, protože chápeme, že úspěšný server potřebuje k životu oboje.

Root obecný tip

Po tomto stručném objasnění problému, bychom vás rádi požádali o vyjádření vašeho názoru v této anketě, případně v ohlasech pod článkem. Děkujeme.

Anketa ukončena
Výsledek hlasování