16. 4. 2026 19:27
Chápu potřebu udělat fork. Ale když už to dělali, nemohli tomu forku, proboha, dát alespoň nějaký normální název?
16. 4. 2026 21:10
Rust-Office :-)
16. 4. 2026 22:37
Fakt je, že to na hodně lidí působí jako červený hadr, co že za krám jim to Brusel zase chce vnutit. A taky ten název je jak pro velkoobchod s kancelářskými potřebami. Fakt je nešťastný.
17. 4. 2026 7:39
Ludom, ktorym vadi ten nazov nepomoze nic. A vetsina z nich by prave rada mavala cervenou vlajkou.
17. 4. 2026 9:25
To je ale hloupost.
18. 4. 2026 1:52
To neodpovídá pozorování.