V OnlyOffice jedou už na placenou podporu. Nahlásil jsem chybu v aplikaci pro Android. Napsali mě, že nejsem platící uživatel ať se obrátím na komunitni forum. Nicméně me osobně nezajima národnost. To je pro mne nekonečně nepodstatné. Důležitější je použitelnost funkčnost. A pro uživatele Linuxu, že dělají i pro Linux.