16. 4. 2026 11:58
Tak tomu říkám: odepsat značku a produkt během chvíle. Zajímalo by mě, zda to při forkování věděli.
16. 4. 2026 15:08
rekl bych ze oba znacky jsou ted odepsane
16. 4. 2026 15:26
Proč obě? Řekl bych, že O-O se dost zdiskreditovalo, ale E-O má hodně velkou mediální pozornost (byť jen na tech-webech) a i podle předběžného vyjádření má podporu komunity.