Hlavní navigace

OpenOffice 1.0 CZ Release candidate 1

Tisková zpráva

Praha, Rudná (24. června 2002) - Po dvou měsících usilovné práce na lokalizaci sady kancelářských programů OpenOffice.org 1.0 (dále jen OOo) do češtiny s potěšením oznamujeme, že je k dispozici první oficiální testovací verze (Release Candidate 1).

Lokalizovaný OpenOffice.org 1.0 RC1 naleznete na stránkách projektu počeštění.

Vzhledem k tomu, že se jedná o poměrně rozsáhlý projekt, zvolili jsme metodu zveřejnění verze RC1, abychom získali od potenciálních uživatelů odezvu a zejména hlášení chyb. I přesto, že se na projektu počeštění podílelo přibližně 10 překladatelů, jsme si vědomi toho, že kvalitní otestování je možné pouze za spolupráce uživatelů.

Naleznete-li v lokalizované verzi nějakou chybu, přečtěte si nejprve, prosím, dokumenty zveřejněné na stránkách projektu:

Pokud ani v jednom z těchto dokumentů není vámi nalezená chyba popsána, oznamte nám ji pomocí webového rozhraní na stránkách projektu. I tímto způsobem můžete pomoci vzniku kvalitního českého kancelářského balíku.

Finální česká verze bude uvolněna na začátku července.

Překladatelé OpenOffice.org 1.0 CZ

Našli jste v článku chybu?
8. 7. 2002 11:15
turzin (neregistrovaný)

vcera jsem to rozjel a sel jsem buchout sampano. KONECNE !!! otevrel jsem komplikovany veci z excelu a wordu plny ruznejch obrazku a ms line artu. narazil jsem jenom na jedinou chybu. textovy pole otoceny o 90 stupnu nebylo otoceny. ALE jinak p a r a d a :)

1. 7. 2002 10:40
Roman Vasicek (neregistrovaný)

Priznam se, ze nevim. Stejne tak jako SO 5.2, tak i pokus o instalaci/spusteni OO u mne vede k vytuhnuti systemu a to jsem si myslel, ze je to pouze "vysada" Windows. Mam mobile Athlon na 1 GHz a 375 MB RAM. Nevite nekdo co s tim?