Odpověď na názor

Odpovídáte na názor k článku Pohled pod kapotu formátu WebAssembly: nízkoúrovňová náhrada JavaScriptu. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.

  • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 11. 2025 11:12

    radekm

    > No a pokud si runtime musel táhnout vlastní správu paměti, byla pak celá WASM aplikace pěkný bumbrlíček

    Třeba Go nemá zas tak velký GC - celý runtime bude do 1 MB. Navíc dnešní stránky, kam lidé chodí, mají nekomprimovanou velikost desítky MB.