Hlavní navigace

Prolux o své vině: nejsme žádný svině (komiks)

Petr Šimčík

Soudní spory jsou někdy velmi složitou záležitostí, která se může táhnout roky. Je potřeba přihlížet ke spoustě detailů, které jsou na první pohled nepodstatné, ale často zásadně mění celý rozhodovací proces. Vždycky tak důležitou roli hraje pozadí celého případu a znalost všech souvislostí a okolností.

Komiks


Mikina Root.cz

Tričko Root.cz černé

Příjemná černá mikina má výšivku s tučňákem Tuxem a nápisem Root.cz na hrudi. Vhodná nejen pro návštěvu klimatizovaných serveroven a pro chladnější části roku, kdy není vidět Tux na vašem tričku Root.cz. Mikina je vyrobena z kvalitní bavlny, dodávána je ve velikostech L a XL.

Cena: 395 Kč (vč. DPH)Objednat mikinu Root.cz

Našli jste v článku chybu?
20. 3. 2010 9:56

u toho soudu by meli stat PRASATA z software 602 za ten XML form filler … a zlodejsky prasata z CSSDODS za internet do skol, datovy schranky, format dokumentu pro statni zpravu … a dalsi zlociny spachane na poli IT technologii, ktere jako obvykle v blizicim se globalnim fasismu, jsou k uzitku centralizovanych korporaci nahore, ne lidi dole …

20. 3. 2010 22:46

Jan Van Helsing – Secret Societies and Their Power in the 20th Century – BOOK ID:27 page 181

Today, DeBeers, the diamond monopoly, is operated by Oppenheimer and the Rothschilds, as is the gold mining, exemplified by their ownership of the giant AngloAmerican Corp. of South Africa Ltd. Apparently, the parasites would like to exterminate the Boer population of South Africa, which has lived there for three centuries, and replace it entirely with black workers.

Coleman – The Tavistock Institute o…