Hlavní navigace

První linuxové certifikační testy v ČR

20. 8. 2000
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Praha, 14.8.2000. V těchto dnech začala společnost EIITE s.r.o. nabízet školení společnosti Sair Linux, která připravují na jednu z mála existujících certifikací na Linux.

Tyto kurzy bude školicí středisko EIITE vyučovat na aktuálních verzích SuSE Linux ve dvou lokalitách, a sice v Ostravě a v Praze. Kurzy bude vést mezinárodně certifikovaný školitel (titul LCP – Sair Linux and GNU Certified Professional).

Školení jsou určena maximálně pro 12 lidí. Každý účastník školení obdrží originální manuál v aglickém jazyce. Každé vypsané školení a certifikace Sair Linux and GNU certification obsahuje 5 nejběžnějších distribucí Linuxu: SuSE, Debian, OpenLinux, Red Hat, Slackware.

Tímto krokem společnost EIITE, s.r.o. nastoluje v České republice standardní kvalitu školení v oblasti Linuxu s návazností na mezinárodní certifikační systém.

Informace o aktuálních kurzech: http://www.rek­valifikace.cz/kur­zy/linux/.
Informace o aktuálních certifikacích: http://www.ei­ite.cz/certifi­kace/linux/.

CS24_early

Informace o Sair Linux and GNU certification

Sair založený v roce 1992 je jednou z mála společností nabízející komplexní certifikační programy pro linux. Sair Linux and GNU Certifikace je kombinací tří úrovní, kde každá obsahuje 4 certifikační testy. Sair je partnerem společnost Sylvan Prometric, která zajišťuje distribuci 12 Sair Linux and GNU testů, které jsou v současné době dostupné ve více jak 140 zemích. Společnost Sair má sídlo 125 Heritage Drive, Oxford, MS 38655, USA.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku