Hlavní navigace

Seminář Prudká '99

26. 3. 1999
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Pozvánka na linuxový seminář Prudká '99.

Operační systém Linux se v poslední době stává velmi často zmiňovaným produktem v oblasti informačních technologií, možnosti jeho nasazení jsou široké – od pracovní stanice, přes webové servery až po výkonné databázové servery. Seminář Prudká ‚99 je zaměřen na oblast síťování, kde Linux výrazně vyniká nad jinými operačními systémy.

Seminář se koná 24. a 25. dubna na ubytovacím středisku ČD Prudká. Ubytování (1 noc) a stravování (sobota – večeře, neděle – snídaně a oběd) je zajištěno. Účastnický poplatek byl stanoven na 500,– Kč pro členy a 650,– pro nečleny Českého sdružení uživatelů operačního systému Linux. Podrobný program bude uveřejněn později na http://www.li­nux.cz/ a bude zaslán do konference linux@linux.cz.

CZLUG hledá všechny, kteří mají zájem nejenom o účast na tomto semináři, ale i ty, kteří by se rádi podělili se svými znalostmi a zkušenostmi s ostatními a/nebo by byli ochotni ostatním představit některou ze softwarových novinek pro Linux v tematické oblasti síťování formou přednášky na tomto semináři. Pro přednášející bude k dispozici tabule, meotar a promítací plátno, případně i rámeček s počítačem a datový projektor.

Přednášky přislíbili odborníci v oblasti síťování na slovo vzatí – Martin Mareš (přednáška na téma IP routing v kernelech 2.2 aneb k čemu slouží příkaz `ip‘), Jan Kasprzak (Jak jsem psal síťový driver), Ondřej Filip a další. Proto neváhejte s přihlášením. Kapacita ubytovacího střediska je omezená.

Seminář bude zahájen v sobotu ve 12:00 krátkým uvítáním.

Všichni, kteří se budou chtít zúčastnit, nechť napíší do pátku 16.dubna přihlášku na adresu seminar@linux.cz a vyplní následující údaje:

-----------
Jméno a příjmení:
Rodné číslo:
Kontaktní emailová adresa:
Mohu nabídnout přednášku na téma:
Jsem členem CZLUGu pro rok 1999: ano/ne
Přeji si ubytování s:
Poznámky, návrhy:
-----------

Účastnický poplatek je nutno uhradit do 22.4.1999 na účet:

Peněžní ústav: Česká spořitelna a.s., Sukova 4, Brno
Název účtu: České sdružení uživatelů operačního systému Linux
Číslo účtu: 5071159–628/0800

Jako variabilní symbol použijte Vaše rodné číslo, aby byla zjednodušena identifikace Vaší platby.
Na místě je potřeba se prokázat dokladem o zaplacení.

Víska Prudká se nachází několik kilometrů na severovýchod od Tišnova, pošta Doubravník. Zastávka vlaku je hned u rekreačního střediska, ve kterém se seminář uskuteční.

Veškeré dotazy odpovíme na výše zmíněné adrese.

Byl pro vás článek přínosný?