Mně se to zase chtělo číst celý, rozhodně mi Davův popis sparcu připadá zajímavější než problematika líbání žen. Jsem totiž psychopat. Trpím poruchou osobnosti.
Obě blbinky jsou na zabití, protože jsem čech, který neumí anglicky.
Nad českou blbinkou bych se mohl zasmát. Nad anglickou zaplakat.
Proč jsou zde tak často odkazy určené angličanům?
"Proč jsou zde tak často odkazy určené angličanům?", nejsou, jsou urcene i cechum, kteri jsou schopni a ochotni naucit se "nadnarodni" jazyk, tedy anglictinu. vetsina lidi "ajtaku" anglicky relativne umi ...
> virtual appliances (vyhlašuji soutěž o nejlepší překlad tohoto termínu).
> To jsou obrazy virtuálního stroje, které obsahují předkonfigurovaný program.
Tak tohle uz je vrchol v code bloatu. Nejenom ze programy bobtnaji samy o sobe, ale jeste kazdy z nich pro jistotu vybavime nezavislou kopii operacniho systemu, aby to zabralo nekolikanasobne vic ramky :-) .
Nebude to az take zle. Ked reusnes cele jadro (http://linux-vserver.org/). Binarky su v podstate iba linky na povodne binarky a v najhorsom taky mini linux nezabera vela tak je to dobre riesenie pre VEEEEELKEEEE firmy. Nedumas. Mas zelezo a presuvas a multiplikujes SW podla potreby po firme. Fasa nie? Uz aby prisiel ten novy rack, 40 bladov a nove disky do SANky. Uz viem co s nimi.
Chtěl bych se zeptat zda existuje databáze představeného softu, občas něco hledám dodatečně a nepamatuji si klíčová slova.
Například se tu kdysi mihl program co dává pozor na zbrklé uživatele a když začnou psát mimo psací okno tak si to zapamatuje a uloží do schránky, teď by se mi to hodilo.
Vyhledávání na Rootovi má řadu možností (viz syntaxe), takže jdou použít různé triky, které výsledky zpřesní. Například pro hledání ve Sklizních lze použít spojení typu title:sklizeň klávesnice, jindy se zase hodí proximity search atd.
Nevim jestli už to tu nebylo ale docela se mi líbí tohle http://www.cs.unm.edu/~dlchao/flake/doom/ Paříte Dooma s tim, že každý voják představuje jeden proces který můžete zabít :-)