Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku SOPA: Skryté Odepření Práv (nejen) Američanům od bob - Podrobným zkoumáním jsme zjistili, že všichni (soft)piráti, šiřitelé...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 18. 1. 2012 13:31

  bob (neregistrovaný) 193.245.34.---

  Podrobným zkoumáním jsme zjistili, že všichni (soft)piráti, šiřitelé dětské či dědské pornografie, jakož i ostatní padouši, kteří nejsou zároveň roboty, dýchají vzduch. Proto by bylo záhodno navrhnout opatření, která by izolovala nás, slušné živočichy, od těchto živlů.
  Navrhujeme stavbu obrovského poklopu nad Evropskou Únyjí, která by nás izolovala od okolního vzduchu, pravděpodobně již značně znečištěného vnějšími nepřáteli. Zde, uvnitř poklopu, pak rozdělit na jednotlivé přepážky tak, že bude-li v některé části zjištěna jakákoliv nelegální činnost, bude oblast uzavřena a následně zjištěno, v které podčásti k činnosti došlo a přijata patřičná opatření, jinak nebude přístup k okolnímu vzduchu obnoven.
  Protože tato povinnost se bude přenášet vždy směrem "dolů", dojde těm zatracenejm pirátům brzy kyslík a nám se bude dýchat volněji a licencovaněji.

 • 18. 1. 2012 18:44

  Sten (neregistrovaný) 93.185.48.---

  Výborné řešení. Ovšemže každý lepší pirát si zasadí svůj strom. Ale ty malé snadno chytíme :-)

 • 18. 1. 2012 19:31

  Jarda_P

  Strom v nasich zemepisnych sirkach moc kysliku nevyprodukuje. To by se pirati museli stehovat do destnych pralesu a ty uz maji rozporcovane McDonald, drevorubecke a ropne spolecnosti.