Hlavní navigace

Soutěž Linuxových novin

Tisková zpráva

Redakce Linuxových novin vyhlašuje soutěž o nejhezčí obrázek pro grafický boot v novějších verzích lila.

Redakce Linuxových novin se rozhodla vypsat prázdninovou soutěž o nejhezčí grafickou obrazovku určenou pro novější verze programu LILO podporující grafický boot. Své návrhy můžete zasílat na adresu noviny@linux.cz ve formátu, který je k vytvoření takového obrázku nutný. Podrobnější informace můžete získat na této stránce v databázi odborné podpory společnosti SuSE. Odměnou pro vítěze bude dobrý pocit, zdarma předplatné Linuxových novin :-), tričko s logem serveru Root.cz (případně dvě, pokud v návrhu bude toto logo viditelně zachyceno) případně další ceny, které věnují další sponzoři.

Porota bude posuzovat nejen zvolené téma a zpracování obrázku, ale i možnost jeho použití s více linuxovymi jádry apod. Vyhlášení výsledků soutěže bude zveřejněno v dalším čísle Linuxových novin.

Našli jste v článku chybu?
25. 7. 2001 12:40
Binary Runner (neregistrovaný)

Mam Mandrake 8.0, kde je graficky jak lilo, tak prubeh bootovani. Grafika se mi libi a da se nastavit tak, ze vidite totez, co v textu,jen je to hezci :). Takze proc ne, ostatne na uzivatele windows to dela velmi dobry dojem :)

24. 7. 2001 22:39
kéfa (neregistrovaný)

Osobně se už nemůžu dočkat.Nevím, proč to někomu vadí. Těším se až budu nejenom moc říct "uvnitř Linux", ale i graficky se pokochat bootujícím tučnákem. Nepřídu si jako klikací otrok.