Hlavní navigace

Soutěž o knihu Báječný svět elektronického podpisu

26. 9. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Zajímá vás elektronický podpis, certifikáty, šifrování, autority a klíče v klíčenkách? Máme pro vás pět knížek Báječný svět elektronického podpisu, které můžete vyhrát v naší soutěži. Stačí odpovědět na pět otázek (nejen) o elektronickém podpisu a můžete být vylosováni a získat čtivo na dlouhé večery.

Máme pro vás soutěž o pět knížek Báječný svět elektronického podpisu. Soutěž probíhá do pátku 30. září do 12 hodin a ze správných odpovědí bude vylosováno pět výherců, kteří poštou obdrží zbrusu nový výtisk této zajímavé knihy.

Kniha Báječný svět elektronického podpisu vyšla v Edici CZ.NIC, kterou řídí správce české národní domény sdružení CZ.NIC. Publikace z této edice najdete na internetové adrese knihy.nic.cz a to jak v tištěné, tak v elektronické podobě. Kromě zatím posledního titulu Báječný svět elektronického podpisu od pedagoga a publicisty Jiřího Peterky jsou zde v nabídce publikace o IPv6, Pythonu a GITu. Cílem tohoto projektu je vydávat odborné, ale i populární knihy spojené s internetem a jeho technologiemi. Pokud byste měli připravené texty nebo se chystáte odbornou knihu napsat, a chtěli byste na jejím vydání spolupracovat, napište na mailovou adresu kontakt@nic.cz.

Pravidla soutěže

  1. Provozovatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o., vydavatel serveru Root.cz.
  2. Soutěž probíhá od 26. září do 30. září 2011 do 12 hodin.
  3. Ze správných odpovědí bude vylosováno pět výherců, kteří obdrží věcnou cenu.
  4. Podmínkou k získání výhry je uvedení kontaktního e-mailu, který bude využit výhradně jen ke kontaktování výherců.
  5. Výherci, kteří se do 30 dnů o cenu nepřihlásí, ztrácejí na výhru nárok. Ceny nejsou právně vymahatelné.
  6. Ze slosování o ceny jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Internet Info, s.r.o., která je pořadatelem soutěže, stejně jako jejich příbuzní.

Knihy do soutěže věnovala organizace CZ.NIC.

Soutěž již byla ukončena a výherci vyhlášeni.

Autor článku