Hlavní navigace

Soutěž o Vylévání krve

12. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Je tu další předvánoční soutěž, tentokrát o novou knihu od Petra Schinka s pozitivním až jásavým názvem Vylévání krve. Stačí opět odpovědět na několik otázek a nechat se vylosovat linuxovým generátorem opravdu hodně náhodných čísel. Tentokrát odměníme celkem tři šikovné uživatele, kteří nám odpoví.
 Soutěž o Vylévání krve

Podmínky jsou jednoduché: stačí správně odpovědět na následující otázky nejpozději do nedělního poledne a nechat se vylosovat. Celkem máme v redakci tři knížky, takže se štěstí usměje na tři z vás.

A o co vlastně soutěžíte? O román Vylévání krve od Petra Schinka. Gangster a příležitostný hacker Charlie Parker se vrací domů. Místo sentimentální idylky jej však čeká peklo umírajícího maloměsta, ze kterého se gangy snaží vytlačit poslední obyvatele. Kdo a proč chce vládnout mrtvým? Jakou spojitost s tím má Parkerův hřích mládí? A dokáže Charlie přežít a nezešílet z návštěvy rodného domu?

V alternativní Americe padesátých let se odehrává temný příběh posledního (anti)hrdiny v boji proti všem. Spravedlnost je pouhou obchodovatelnou komoditou, benzín si mohou dovolit jen ti nejbohatší či nejbezohlednější a na všechno a všechny se snáší stín blížící se nukleární války.

Soutěž byla ukončena

Soutěž již byla ukončena a vítězové vyhlášeni.

Pravidla soutěže

  1. Provozovatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o., vydavatel serveru Root.cz.
  2. Soutěž probíhá od 12. prosince do 18. prosince 2011 do 12 hodin.
  3. Ze správných odpovědí budou vylosování tři výherci, kteří obdrží věcnou cenu.
  4. Podmínkou k získání výhry je uvedení kontaktního e-mailu, který bude využit výhradně jen ke kontaktování výherce.
  5. Výherci, kteří se do 30 dnů o cenu nepřihlásí, ztrácejí na výhru nárok. Ceny nejsou právně vymahatelné.
  6. Ze slosování o ceny jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Internet Info, s.r.o., která je pořadatelem soutěže, stejně jako jejich příbuzní.

Autor článku