Hlavní navigace

Soutěž: vyhrajte PF kalendář Internet Info

19. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Jako každý rok, vydáváme i letos firemní kalendář. V minulých letech byl ale určen jen partnerům a mnoha různým lidem, se kterými jsme v minulém roce spolupracovali. Letos uděláme výjimku: pár kousků kalendářů se dostalo i do redakcí a proto je předáme dál – našim čtenářům. Vyhrajte nástěnný A3 kalendář.

Kalendář plný lepých děv

Naše vydavatelství připravuje každoročně kalendáře pro své partnery, přátelé a spolupracovníky. Obvykle jsou v kalendáři fotky z cest, které zaměstnanci podnikli v uplynulém roce. Letos jsme se ale rozhodli udělat změnu a nafotili jsme přímo sami sebe.

Nebojte se ale, nechceme vás strašit nočními můrami, proto jsme vybrali jen krásné ženy z našeho nakladatelství. Ty jsou zvěčněny na dvanácti uměleckých fotografiích, jejichž autorem je náš fotograf Ondra Hošt.

CS24_early

 Vy máte možnost vyhrát čtyři nástěnné kalendáře velikosti A3 a po celý rok se tak kochat pohledem na dámy, se kterými my můžeme chodit denně na oběd (to se máme, co?). Kalendář má celkem 15 listů, je vytištěn na kvalitním křídovém papíře a má rozměr A3. K dispozici máme jen čtyři kousky a o všechny si můžete zasoutěžit.

Soutěžní ukončena

Soutěž byla uzavřena a výherci vyhlášeni.

Pravidla soutěže

  1. Provozovatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o., vydavatel serveru Root.cz.
  2. Soutěž probíhá od 19. prosince do 20. prosince 2011 do 23:59 hodin.
  3. Ze správných odpovědí budou vylosování čtyři výherci, kteří obdrží věcnou cenu.
  4. Podmínkou k získání výhry je uvedení kontaktního e-mailu a občanského jména. Jméno bude zveřejněno při vyhlášení výherců a e-mail bude využit výhradně jen ke kontaktování výherce.
  5. Výherci, kteří se do 30 dnů o cenu nepřihlásí, ztrácejí na výhru nárok. Ceny nejsou právně vymahatelné.
  6. Ze slosování o ceny jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Internet Info, s.r.o., která je pořadatelem soutěže, stejně jako jejich příbuzní.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku