Hlavní navigace

Soutěž: zajistěte aplikacím výkon a vyhrajte jízdu v Tesle

8. 9. 2020
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Aplikace jsou motorem byznysu, když jsou pomalé, je pomalý i byznys a naopak. Zjistěte, jak jim dopřát potřebný výkon a optimalizovat vše, co se týká jejich životního cyklu. Navíc můžete vyhrát zážitkové řízení vozu Tesla nebo licenci na řešení CWOM.

Aplikace je potřeba umět nejen správně navrhovat, ale s ohledem na potřeby firemních uživatelů a fungování byznysu také monitorovat, zabezpečit, optimalizovat jejich běh a zajistit přidělování a škálování kapacit výpočetních, síťových a úložných zdrojů. Pokud vás cokoliv z toho trápí nebo máte problémy s výkonem aplikací, na online konferenci „Den ze života aplikace“ se dozvíte, jak to vyřešit. Při této příležitosti můžete získat nejen spoustu užitečných informací, ale také vyhrát řízení vozu Tesla 3 nebo S v nejvyšší specifikaci performance a plnou licenci pro Cisco Workload Optimization Manager na 6 týdnů a 1000 virtuálních serverů.

Stačí správně zodpovědět následující otázku. Pokud bude odpověď správná, můžete se těšit na losování, které proběhne v úvodu konference a do kterého budete zařazeni.

Cloud23

Soutěžte o jízdu Teslou a licence CWOM

Každá firma potřebuje vyvíjet a nasazovat aplikace na své infrastruktuře způsobem, který bude vyhovovat jak programátorům, tak uživatelům a dávat smysl z hlediska rozpočtu. Optimalizátor zátěže Cisco Workload Optimization Manager dokáže automaticky v reálném čase škálovat pracovní zátěže, úložiště a databáze. Míru automatizace lze přitom zvolit ve třech stupních – od doporučení (pouze zobrazení) přes manuální ovládání (volba a aplikace nastavení správcem) po plně automatizované řízení softwarem v reálném čase. Infrastruktura zohledňující aplikace postavená na řešeních Cisco tak zajistí požadovaný výkon aplikací, kvalitu služeb i hospodárnost provozu a zároveň uvolní kapacitu podnikového IT pro jiné úkoly.

Pravidla soutěže

  • Soutěže se můžete zúčastnit až do 15. září 2020 do půlnoci.
  • Ze všech soutěžících, kteří splní podmínky soutěže a správně odpoví na soutěžní otázku, vylosujeme v průběhu konference 3 výherce, kteří obdrží poukaz na jízdu ve voze Tesla a licenci CWOM a 3 výherce, kteří obdrží licenci CWOM.
  • Z jedné mailové a poštovní adresy je možné odpovídat pouze jednou.
  • Z účasti na soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společností Internet Info a Internet Info DG a jejich rodinní příslušníci.

Registrace a další informace

Celý program virtuální akce, která proběhne 16. 9. od 9:00 a odkaz na registraci naleznete na oficiální stránce eventu. Více informací o akci si můžete přečíst také v článku na Root.cz, který je jejím mediálním partnerem.

Autor článku