Hlavní navigace

Společnost SorcererWare s.r.o. oficiálním partnerem SGI

10. 1. 2000
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Společnost SorcererWare s.r.o. se stala oficiálním vývojovým partnerem SGI.

4.1.2000 Praha

Společnost SorcererWare s.r.o. se stala oficiálním vývojovým partnerem společnosti SGI, zejména v oblasti internetových aplikací na platformě Linux.
Tato spolupráce je vyvrcholením naší snahy poskytovat klientům ty nejlepší předpoklady pro bezpečné a spolehlivé provozování virtuálních serverů jak Internetových, tak intra- a extra- netových aplikací.
Díky tomu můžeme skutečně naplno uplatnit naše zkušenosti z práce v linuxovém prostředí, zejména v námi preferované komerční verzi Red Hat, která se stala základem i pro SGI Linux Environment. Rovněž námi již dříve používané databázové systémy společnosti Sybase jsou optimalizované pro bezchybný provoz na serverech společnosti SGI.
Naše aplikace tak získávají masivní výpočetní výkon, který celou naší práci posunuje na další kvalitativní stupeň. Doufáme, že toto spojenectví přinese větší spokojenost stávajících i budoucích klientů obou společností.

Za společnost SorcererWare, s.r.o.
Jiří Rýdl, PR manager
 press@sorcererware.com

O společnosti SGI
Společnost SGI byla založena v roce 1982 v Mountain View v Kalifornii. Má celkem 100 poboček ve Spojených státech, 34 mezinárodních zastoupení po celém světě spolu se sítí dalších 28 mezinárodních distributorů. Přímé zastoupení SGI v České republice bylo založeno v roce 1994. SGI má vlastní výrobní závody v USA a ve Švýcarsku.
Společnost SGI je dnes předním dodavatelem grafických a vysocevýkonných výpočetních systémů. Nabízí nejobsáhlejší paletu produktů v odvětví – výkonnégrafické pracovní stanice, servery i superpočítače – pro vybraná klíčová odvětví, zahrnující státní správu, veřejné služby, komunikace, výrobu, vědu a výzkum, mediální tvorbu a distribuci. SGI vyvinula a používá již více než tři roky ve svých počítačích architekturu cc-NUMA a je jednoznačně vedoucím dodavatelem této technologie budoucnosti s tržním podílem více než 90%.
Další informace hledejte na internetové adrese http://www.sgi.cz nebo http://www.sgi.com.

O společnosti SorcererWare s.r.o.
Společnost SorcererWare s.r.o. se zaměřuje na podnikání zejména ve dvou oborech. Prvním z nich jsou projekty z oblasti internetové zábavy, kde využíváme výhradně špičkové technologie pro zpracování obrazu a zvuku na Internetu.
Druhou podstatnou a o poznání náročnější oblastí naší činnosti je výroba a provoz aplikačních serverů, ať už se jedná o business to consumer, business to business nebo komplexní DNS aplikace.
Podrobnosti o společnosti SorcererWare s.r.o. získáte na adrese http://www.sor­cererware.com.

O společnosti Sybase, Inc.
Sybase, Inc. se sídlem v Emeryville, Kalifornii, je jednou z největších světových nezávislých softwarových společností v oblasti integrace, správy a dodávání aplikací. Produkty Sybase spolu s profesionálními službami a partnerskými technologiemi zajišťují komplexní platformu pro úspěšné zvládnutí obchodních problémů. Společnost Sybase, Inc využívá svou stávající silnou pozici v oblasti správy podnikových dat a vývoje podnikových aplikací a zaměřuje se na dodávání celého spektra řešení pro mobilní systémy a vestavěné databáze, prostředí datových skladů a Internetu. Mezi zákazníky společnosti Sybase patří organizace s vedoucím postavením v globální ekonomice orientované především na finanční služby, státní správu, telekomunikace, zdravotní péči, média a zábavu. Internetové adresy Sybase: http://www.sy­base.com, http://www.sy­base.cz.

About Red Hat Inc.
Founded in 1994, Red Hat (NASDAQ: RHAT) is a market leader in open source operating system (OS) software, services and information. Along with its award-winning open source Red Hat Linux OS, Red Hat offers a full line of services, including telephone support, on-site consulting, developer training, certification programs and priority access updates, making Red Hat a leading resource for knowledgeable, innovative, mission-critical open source solutions.
Red Hat shares all of its software innovations freely with the open source community under the GNU General Public License (GPL). The Official Red Hat Linux OS and related services are available directly from the company and through its partner, distributor and reseller programs, which include top PC and server manufacturers such as Compaq, Dell, Gateway, IBM, Hewlett-Packard and Silicon Graphics.
More info about company you can find at www.redhat.com

Cloud23

SGI je obchodní nebo registrovanou obchodní značkou společnosti Silicon Graphic, Inc. SorcererWare je obchodní nebo registrovanou obchodní značkou společnosti SorcererWare s.r.o. Sybase je obchodní značkou nebo registrovanou obchodní značkou společnosti Sybase, Inc. Red Hat je obchodní nebo registrovanou obchodní značkou společnosti Red Hat, Inc. Veškeré názvy dalších produktů a společností uvedené v tomto materiálu mohou být obchodními značkami společností, se kterými jsou spojeny.

SorcererWare, s.r.o.
Veleslavínská 3
162 00 Praha 6
mailto:info@sorcererware.com
http://www.sor­cererware.com
tel.,fax:0420–2–20612224

Autor článku