Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Stalo se v týdnu od 31. 5. do 6. 6. 2003 od petr břeň - arabstina v novym VIM.. vite kolik lidi v...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 7. 6. 2003 15:43

  petr břeň (neregistrovaný)

  arabstina v novym VIM.. vite kolik lidi v evrope
  jsou arabove nebo se uci arabsky? :) a proc vubec v evrope, jakoze, arabsky staty jsou min dulezity?

  beos: zeta neni free-as-in-beer :( nemluve o free/libre. nevite nekdo jestli to na nejakym warez? :) sem si to dost odvykl pouzivat (warez)

  seznam.cz nejenze asi neznaji Konqueror (a nevi ze na KHTML je postaveny Safari - nahrazka MSIE v MacOSX), ale seznam mail me dnes privital aspon deseti duvody pro vstup do EU a rozhodne zadnym proti. patri tam takova zaujatost? poprosil jsem helpdesk o smazani me schranky (kterou jsem beztak vytvoril kdyz seznam jednou asi dva dny odmital maily z yahoo) jake je oficialni stanovisko redakce root.cz ke vstupu CR do EU? :))))

  MSIE 7 jen jako integralni soucast windows, otazka na pravniky, mohlo by to znamenat konec vymlouvani se statnich instituci, porusujicich zakon o svobodnem pristupu k informacim, na nulovou cenu MSIE? dik.

 • 7. 6. 2003 18:17

  Yeti (neregistrovaný)

  Ad adrabšitna. *Každý* Evropan (jak je uvedeno) asi podporu arabštiny ocení těžko. Vadil by vám podobný komentář o češtině na arabském webu (jehož čtenáři také češtinu příliš neocení)? Mně ne. Pak nevidím důvod, proč by mi recipročně měl vadit komentář o arabštině na českém webu. Tohle už není korektnost, ale amerikanismus -- čekám, kdy i u nás někoho napadne zakázat v učebnicích slovo jachta, protože je elitářské...