• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Textové editory  »  Textový editor Vim jako IDE (12.část: konfigurace pravítka a stavového řádku)

    Názory k článku Textový editor Vim jako IDE (12.část: konfigurace pravítka a stavového řádku)

    Zasílat nově přidané názory e-mailem
    • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
    Zasílat nově přidané názory e-mailem