Hlavní navigace

Ukaž svůj desktop: vyberte nejhezčí desktop ve 4. kole

7. 5. 2019
Doba čtení: 3 minuty

Sdílet

Linuxový desktop je hodně přizpůsobitelný a každý správný linuxák ho má vytuněný podle svého. Podívejte se na desítku zajímavých linuxových desktopů a vyberte ten, který je podle vás nejlepší.

Máte zajímavě vyladěný desktop? Používáte netradiční prostředí, měřáky nebo jiné vytuněné prvky? Pochlubte se svým desktopem a můžete vyhrát zajímavé ceny. Stačí pořídit obrázek, poslat nám ho, přidat popis a počkat si na hodnocení od ostatních.

Jak soutěž probíhá?

Každý týden v úterý vyhlásíme nové kolo téhle soutěže a ukážeme vám deset vybraných obrázků, kterými se chtějí naši čtenáři pochlubit. Na vás všech pak bude hlasovat pro to, který z nich je nejzajímavější. Příští úterý vyhlásíme vítěze předchozího kola a zároveň začne kolo následující.

Takto to bude probíhat, dokud nám nedojdou ceny nebo obrázky desktopů. Přihlásit do soutěže se budete moci kdykoliv v jejím průběhu a obrázky budou zveřejňovány v tom pořadí, v jakém nám dorazí. Na konci uděláme finálové kolo, ve kterém se utkají vítězové kol předchozích o hlavní cenu.

Co můžete vyhrát

Jednu z pěti knihedice CZ.NIC dle vlastního výběru. Knihy věnoval CZ.NIC správce české národní domény.

Jednu z pěti sad tokenů FIDO U2F Security Key – v každé sadě jsou dva kusy kvůli záloze. Tokeny do soutěže dodala společnost Three, s.r.o., provozovatel webu YubiKey.cz a oficiální distributor tokenů YubiKey pro Česko a Slovensko.

Hlavní cenou je pak vstup naše odborné školení dle vlastního výběru a dárkové balení tokenů obsahující YubiKey 5 NFC a YubiKey 5C Nano.

Vítězem třetího kola je Ľubomír Pečeňa, gratulujeme!

Hlasujte ve 4. kole

V následující galerii najdete obrázky desktopů z tohoto kola včetně popisků a jména majitelů. Projděte si je pozorně, všimněte si všech vychytávek a zajímavých nápadů:

CS24_early

Líbily se vám? Vyberte si jeden nejlepší a vyberte jej v následující anketě. Na hlasování máte celý týden, příští úterý bude vyhlášen vítěz a obdrží jednu z věcných cen.

Vyberte nejhezčí desktop ve čtvrtém kole:

Chci se přidat!

Výborně, pokud se máte čím pochlubit, můžete rovnou začít soutěžit. Pořiďte screenshot svého linuxového desktopu, někam ho ve vysokém rozlišení nahrajte (třeba na Transfer.sh, Imgur.com nebo jinou službu s dlouhou dobou uchování obrázku) a vyplňte následující formulář. Informace v něm budou použity jen pro účely této soutěže a po jejím skončení budou vymazány.

Pravidla soutěže

  1. Provozovatelem soutěže je společnost Internet Info, s.r.o., vydavatel serveru Root.cz.
  2. Soutěž probíhá od 11. dubna 2019 do rozdání všech cen nebo nedostatku dalších soutěžících.
  3. Do soutěže bude zařazen každý, kdo správně vyplní soutěžní formulář a zašle jeho pomocí obrázek svého linuxového desktopu. Provozovatel si vyhrazuje právo vyřadit ze soutěže nevhodné či jinak nevyhovující obrázky.
  4. V každém kole bude zveřejněno deset obrázků od deseti soutěžících. O výherci rozhodne veřejná anketa mezi čtenáři.
  5. Podmínkou k získání výhry je uvedení kontaktního e-mailu, který bude využit výhradně jen ke kontaktování výherce.
  6. Finálového kola se automaticky zúčastní výherci kol předchozích. Součástí hlavní ceny je i vstup na školení dle vlastního výběru. Z této výhry jsou vyjmuta školení PHP a MikroTik.
  7. Výherci, kteří se do 7 dnů o cenu nepřihlásí, ztrácejí na výhru nárok. Ceny nejsou právně vymahatelné.
  8. Ze slosování o ceny jsou vyloučeni všichni zaměstnanci společnosti Internet Info, s.r.o., která je pořadatelem soutěže, stejně jako jejich příbuzní.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku