Hlavní navigace

Vánoční nabídka společnosti SuSE CR

12. 12. 2001
Doba čtení: 2 minuty

Sdílet

Společnost SuSE CR přichází v době blížících se Vánoc se zvýhodněnou nabídkou.

Rozhodnete-li se do konce roku pro nákup produktu „SuSE Linux 7.3 CZ“ v jakékoli z cenových nabídek, obdržíte zdarma plyšového tučňáka Tuxe, maskota operačního systému Linux.

Těm, kteří chtějí mít vždy a mezi prvními aktualizovanou verzi SuSE Linuxu, je určena cenová nabídka Abonemo. V ceně 5600 Kč s DPH jsou totiž kromě aktuální verze SuSE Linuxu zahrnuty i další tři následující verze, které jsou předplatitelům zasílány bezprostředně po uvedení na trh.

O letošních Vánocích však nabízíme ještě víc! Ke každému objednanému produktu SuSE Linux 7.3 CZ v rámci cenové nabídky Abonemo Vám zdarma přibalíme jednu z linuxových počítačových her Myth II či Civilization – Call To Power podle Vašeho vlastního výběru.

Stačí jen do 31.12.2001 nav­štívit on-line prodejnu SuSE CR (http://www.su­se.cz/cz/objed­navka/) a objednat si produkt SuSE Linux 7.3 CZ.

Přejeme hezké Vánoce!

Upozornění: Nabídka platí do vyprodání zásob. Plyšový tučňák je samostatně nabízen k prodeji pod objednacím kódem 9993CZ za 140 Kč s DPH.

O SuSE

Společnost SuSE Linux AG, se sídlem v Norimberku, je jedním z předních světových dodavatelů komplexních řešení na základě open source operačního systému Linux. Vedle operačního systému a aplikací pro soukromé osoby nabízí SuSE Linux AG softwarové řešení a komplexní systémy pro instalaci Linuxu v podnicích. Svým obchodním partnerům nabízí SuSE Linux AG širokou škálu kvalifikovaných poradenských a školících služeb včetně podpory na všech úrovních. Společnost zaměstnává celosvětově největší tým vývojářů pro řešení s otevřeným zdrojovým kódem, jejichž jedinečné projektové a instalační know-how zveřejnila v nejobsáhlejší linuxové databázi na Internetu. V současné době čítá SuSE Linux AG přes 500 zaměstnanců a má pobočky v šesti zemích světa.

CS24_early

V České republice je SuSE Linux AG zastoupena dceřinou společností SuSE CR, s.r.o., která nabízí komplexní linuxové řešení, konzultační služby, školení, vývoj, instalační podporu, distribuci produktů SuSE a dalších linuxových aplikací.

SuSE značně přispívá k linuxovým vývojovým projektům jako Linux kernel, glibc, XFree86[tm], KDE, ISDN4Linux, ALSA (Advanced Linux Sound Architecture) a USB (Universal Serial Bus).

Byl pro vás článek přínosný?