Testoval jsem měsíce snad všechny známější vyhledávače. Byť jsou více či méně použitelné, každý má nějaké nedostatky a nedokonalosti. Kvalita vyhledávání různorodá a většinou dost pod úrovní Google. Hlavně se to láme při vyhledávání v češtině, tam většina má slušný problém podávat uspokojivé výsledky. Takže nějaké využití to má, sláva to ale moc není. Z těch zdarma osobně mám nejlepší zkušenost asi s Brave vyhledávačem(ale na Google nemá ani náhodou).
Neskutečně překvapil ale Kagi, ten vyhledávač je naprostý nadstandard a kvalitou výsledků je na úrovni google(v něčem lepší v něčem horší). Ten bych ihned vřele doporučil každému, nicméně cenová politika je poněkud... Prostě většina lidí to nezaplatí