Ironie se z psaného textu nedá poznat.
Proto ten smajlík na konci.
Za mě osobně je nejhorší seznam.cz.
Když jsem ho zkoušel naposledy tak ignoroval anglicky psané texty. I české weby které mají koncovku .com.
Pro někoho kdo neumí anglicky asi dobrý.
Ale když vyhodíte 99,99% webu tak to je dost na nic.