27. 5. 2026 22:47
Tak a teď úkol pro odvážnější. Zkuste si představit, že se několik milionů lidí (nejen u nás) před volbami zeptá "G", koho mají volit. Brrrr.....
Jinak díky za inspirativní článek.
28. 5. 2026 12:32
Chvalabohu, zatiaľ voľby vyžadujú zdvihnúť riť a dostaviť sa do volebnej miestnosti, čo väčšinu takých, ktorí by mali potrebu pýtať sa, eliminuje. Toto by mohol byť problém, keby voľby boli povinné.