Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Win4Lin Desktop 4.0 - recenze od Tomáš - Za emulátor člověk zaplatí víc, než za licenci...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 1. 2003 10:06

  Tomáš (neregistrovaný)

  Za emulátor člověk zaplatí víc, než za licenci na Wokna. Tak to už je fakt lepší vyřešit Office &spol. linuxovými prostředky (OpenOffice, wv...).
  Dokud lidé budou držet W jenom kvůli starým souborům z Office, tak se W budou pořád prodávat. (A vždycky budou ještě bombastičtější=náročnější a intuitivnější=horší, než předchozí verze.)

 • 20. 1. 2003 11:12

  Petr J. (neregistrovaný)

  Lidi ale nemají Win4Lin kvůli MS Office. Já mám na notebooku Win4Lin jen kvůli Lotus Admin profilu - na nic jiného Win4Lin nepoužívám - ale Lotus Domino/Notes administrátorský profil prostě pro Linux není a ve wine nejede. A stejně tak to mají u nás všichni adminové - na noteboocéch máme Linux (většinou SuSE, nebo Mandrake) ale stejně tam musíme mít Widle s Win4Linem + Lotus admina.

  Ani jeden z nás, pokud vím, to nanic jiného než na administraci Lotusů nepoužívá a MS Office tam naistalované nemáme - používáme totiž OpenOffice a to kompletně na všech střediscích - přešli jsme na ně loni.
  Jo, teď mě napadá já vlastně mám ve Win4Linu nainstalovaný 602proPCSuite kdyby mi někdo poslal něco z 602ky. Ale ještě jsem to myslím nepoužil.