Hlavní navigace

Data se stávají prioritou - Data Storage Workshop 2006

Konference a výstava „Data Storage Workshop 2006” přináší přehled produktů, služeb a řešení v oblasti zálohování, ukládání, archivace, migrace a správy dat. DSW proběhne 19. - 20. září 2006 v pražském hotelu Olympik.

Sdílet

ExpoNet

V závislosti na množství dat vygenerovaných jednotlivými společnostmi roste potřeba najít efektivní řešení jak data ukládat, archivovat i spravovat. Zabezpečení dostupnosti, integrity a datové bezpečnosti se stává klíčovým pro chod celé firmy a tedy úkolem pro mnoho IT manažerů.

Data Storage Workshop (DSW) nabízí možnost zorientovat se na trhu ukládání dat.

DSW

Workshop dává přednášejícím a vystavovatelům možnost představit IT manažerům a IT profesionálům vývojové řady svých produktů, přístupy a metody, které jsou k dispozici, příp. podělit se o své odborné zkušenosti s jejich aplikací v praxi.

Návštěvníci tak mohou porovnat nabídku předních firem v oboru a získat informace nezbytné pro výběr vhodného řešení uspokojujícího požadavky a potřeby konkrétního podniku.

Konference je určena všem IT manažerům a IT specialistům, kteří se zajímají o trendy v informačních technologiích. V průběhu celé akce bude dostatek prostoru nejen pro obchodní jednání, ale i na výměnu cenných zkušeností s ostatními.

Na konferenci vystoupí uznávaní odborníci v oblasti storage i zástupci výrobců těchto řešení. Spojení konferenční a výstavní části Data Storage Workshop 2006 umožňuje detailnější seznámení se jak s řešeními prezentovanými na konferenci tak i s dalšími řešeními zastoupenými na výstavních plochách.

Konference a výstava je pořádána pod záštitou oborové asociace SNIA Europe.

Server Root.cz je hlavním mediálním partnerem Data Storage Workshop 2006.

Další informace naleznete na www.dsw.cz nebo www.expo-net.cz.

Za Exponet s.r.o.
Jolana Jakoubková
jolana.jakoubkova@expo-net.cz
tlf.: +420 226 066 933

Exponet s.r.o. – pořadatel odborně zaměřených konferencí, veletrhů a výstav. Portfolio služeb zahrnuje pořádání firemních prezentací, seminářů, tiskových konferencí a společenských akcí a realizaci výstavních expozic a stánků na tuzemských i zahraničních veletrzích. Mezi největší pořádané akce patří konference a výstavy: LinuxExpo, Small Business Solutions, IP Telephony Workshop či Data Storage Workshop. Více na www.expo-net.cz.