Hlavní navigace

Adobe chce připravit online Photoshop

2. 3. 2007

Sdílet

Jako vlastní reakci na boom online aplikací chce firma Adobe Systems vydat hostovanou verzi programu Photoshop, který patří k nejpopulárnějším bitmapovým editorům vůbec. Aplikace by měla být k dispozici během šesti měsíců. Adobe sleduje postup Google, který je v nasazování online aplikací velmi úspěšný, a hodlá převzít prvenství mezi online grafickými editory.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 3. 2007 14:10

  Tomas Vesely (neregistrovaný)
  ...sleduje postup Google, který je v nasazování online aplikací velmi úspěšný...
  No nevim, uspesny je mozna tak gmail, ale kolik znate lidi, co pouzivaji writely, a podobne?(ja ho pouzil jednou pro sestavovani jednoho dokumentu vice lidmi)
  A i kdyby ho par lidi pouzivalo, kolik na nem Google vydelal? Tot otazka, nema tak totiz ani zadnou reklamu.
 • 2. 3. 2007 20:54

  Antonín Slejška (neregistrovaný)
  Ve naší výzkumné stanici používáme prakticky všechny součásti Googlovské online kanceláře (mail, textové a tabulkové dokumenty, kalendář,...). Osobně si myslím, že budoucnost patří online aplikacím.
 • 3. 3. 2007 8:52

  MichalB
  Bronzový podporovatel
  Já používám kromě Gmailu i Gmail office a částečně i kalendář (zatím není pro mé potřeby dostatečně vychytaný) a podle mě to budoucnost rozhodně má.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.