Hlavní navigace

AMD Catalyst 10.3 opravuje hodně problémů s RHEL

25. 3. 2010

Sdílet

AMD vydalo další měsíční aktualizaci ovladačů pro jeho grafické karty s označením 10.3. Část oprav se týká konkrétně Red Hat Enterprise Linuxu, kde řeší návrat z textového režimu do X serveru, běh na systémech s více jak čtyřmi GPU a po restartu X serveru při nastavení „HDTV“ módu nezůstanete s prázdným monitorem. Obecné změny týkající se všech řeší třeba problémy s uživatelský­mi HDTV módy, běh fullscreen aplikací na více monitorech, Catalyst Control Center nyní rozpozná připojené monitory bez restartu X serveru a další.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 26. 3. 2010 10:40

  Izak (neregistrovaný)

  No ja myslim, ze je to uz k nicemu a nanic, AMD/ATI mam v notebooku a za tu dobu nebyli schopni vydat driver, ktery by fungoval s FC12 … sorry, na co je mi podpora Redhatu, kdyz tam zadne Xsy nemam a na FC, kde naopak mam nefunguji uz mesice jejich drivery ?

  Zatimco Nvidia mi na FC12 bezi bez problemu, ATI mi tak leda rozhodi cely OS a je treba to pak davat rucne dohromady …

  Takze asi si svoje OpenGL3 a jine veci strci nekam, koho to zajima, ze to podporuji pro tak stary system ? … kdyz neumi drzet krok ani s mainstremem … a ze nemaji betu se vymlouvat nemuzou, maji vse s predstihem, maji zdrojaky X a tedy jim nic nebrani mit driver jeste predtim, nez nove Xsy vyjdou.

  Mam tenhle shit na notebooku a je to teda porod, pristi notebook bud s Nvidia, nebo Intel … intel je 100× rychlejsi nez ATI, nebot funguje, takze vykon ATI akret tak leda zere proud, ale louda se jak slimak …