Hlavní navigace

Apple vydal FoundationDB jako open source

23. 4. 2018

Sdílet

FoundationDB Apple

Minulý týden ve čtvrtek Apple vydal multimodelovou NoSQL databázi FoundationDB jako open source pod licencí Apache 2.0. Firma FoundationDB byla koupena Apple v roce 2015. Zdrojové kódy jsou dostupné na GitHubu, projekt je možné diskutovat na oficiálním fóru.

(zdroj: slashdot)

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 23. 4. 2018 18:18

  martin1397

  Nechcem aby to znelo negativne ale: Prečo by ma to malo zaujímať? Má ta databáza nejaké skvelé nespochybnitelné výhody? Alebo je oblúbená v komunite? Čo to vlastne umožní teraz... zlepšiť existujúce databáze?

 • 23. 4. 2018 19:18

  Rooza (neregistrovaný)

  Diiky hoši, lidé si tady přáli databázi a já už to nedala, tak mi helfnul Jablko Ale vlastně to jen koupili z našich peněz, protože si myslím že prodávat počítač za cenu troch běžných pc je drahé Kluci dejte neco pro lidi namakaného a kvalitního jako asusy nebo tak Nebo víte co? Mohly by ste dát aspoň ten Váš OS zadara pro virtuální stroje. Na torrentech už to pirátej, tak na co čekat. Získáte tím širší komunitu pro aplikace. Anebo víte co? Zústanem na Linuxech, nechceme Vás poškodzovat. Klidne si to nechejte a prodejte tim co na to maj.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

První linux nainstaloval kolem roku 1994 a u něj zůstal. Později vystudoval fyziku a získal doktorát.