Hlavní navigace

Boxee už se pro PC nedá stáhnout

2. 2. 2012

Sdílet

Vývojáři multimediálního centra Boxee spolu s verzí 1.5 oznámili, že to je poslední verze dostupná pro platformu PC. A jak slíbili, tak také udělali. Od včerejška už na jejich stránkách nenajdete verzi pro Linux, Mac OS X ani pro Windows. Ztráta tohoto multimediálního centra bude možná některé uživatele mrzet, ale nemusí zoufat, XBMC, ze kterého Boxee vychází, se má pořád čile k světu a vývojáři nyní připravují novou verzi 11.0, která by měla být venku co nevidět. Zatím si mohou vyzkoušet druhou betu, která byla uvolněna necelé dva týdny zpět.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 2. 2. 2012 10:16

  Deafboy

  Nepoznám nikoho kto by si takúto krabičku k TV kúpil pred tým ako by si ten soft vyskúšal. Nemusia byť ale dostupné aspoň zdrojáky? Pod akou licenciou je XBMC?

  Rest in pieces.

 • 2. 2. 2012 15:17

  FunTommas (neregistrovaný)

  Ahoj,
  já Boxee nikdy neviděl a přesto jsem si Boxee Box koupil. Až na trochu slyšitelný větrák nemám k HW ani SW jedinou výtku. Používám už cca rok.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.