21. 4. 2026 9:00
OK, nemam problem zaplatit za Brave (alebo akykolvek dobry soft alebo OS) ale nechapem obchodny model. Preco by som mal platit za nieco co mi ponuka menej ako free verzia.
22. 4. 2026 12:05
Dnes žijeme v době, že méně je více. Protože je to méně BS. Já jsem zrovna cílovka Brave Origin, už ho používám, díky linuxu bezplatně.