Hlavní navigace

Česká Python konference bude již za měsíc, prodává lístky

6. 5. 2018

Sdílet

Pycon

Každoroční české setkání příznivců jazyka Python, konference PyCon CZ, se bude konat 1. až 3. června v Praze, konkrétně ve smíchovské MeetFactory.

Hlavními hosty jsou letos Karen M. Sandler, Van Lindberg, Flavio Percoco & Nick Lang, Sam Trojan, ale můžete se těšit i na mnoho dalších skvělých přednášek a workshopů. Témata jsou jako každoročně velmi různorodá a měl by si v nich vybrat jak veterán, tak i začátečník: Bezpečnost a kryptografie, deep learning, analýza dat, machine learning, networking, asyncio, GIS, hardware, kontejnery, Open Source a komunita, GraphQL, testování, performance, využití Pythonu ve vědeckých oborech nebo k tvorbě hudby, a ještě mnoho dalšího. To vše doplněno i o příbuzná témata, jako práce na dálku, výuka dětí, či jak začít s programováním v pozdějším věku.

Česká Python komunita je známá pro svou aktivitu, přátelskost a skvělou atmosféru svých akcí. Pokud chcete být její součástí, PyCon CZ nesmíte minout! Lístky jsou právě v prodeji: studentský/učitelský za 800 Kč, individuální za 1900 Kč, firemní za 2900 Kč. Tyto ceny platí do 20.5., poté se lístky těsně před konferencí zdraží.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 8. 5. 2018 20:51

  Honza Javorek

  Pokud se nepletu, jsme druhý nejlevnější PyCon v Evropě, hned po slovenském. Jestli i to je moc, nabízíme Financial Aid: https://cz.pycon.org/2018/proposals/financial-aid/ I když je do dubna, tak pokud napíšeš na info@pycon.cz s rozumným odůvodněním, není vyloučeno, že dostaneš slevu.

 • 9. 5. 2018 14:40

  Michal Smrž
  Stříbrný podporovatel

  He he, pěkný stěr, nicméně i tak, psal že nedá, ne že nemá. A pochybuji že byste uznali "nechce se mi dát" jako důvod pro slevu v nouzi.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky