Odpovídáte na názor k článku Document Foundation propustila významné vývojáře, důvody zatím nejsou příliš jasné. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
Tak pokud mají v coding rules, že komentáře mají být anglicky, tak opravdu ne :-)