Odpovídáte na názor k článku Document Foundation propustila významné vývojáře, důvody zatím nejsou příliš jasné. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
Je Vam dufam jasne ze tento problem je cisto dosledok Open Source, ze mate potrebu vsetko verejne zdielat. Robim v spolocnosti co vytvara vyhradne uzevrety system ktory ani nikdy v buducnosti neopusti spolocnost. Ani netusite co sa tu pouziva ako komentare a nazvy premennych. Podla mne je to dobre ze sa takto programator moze uvolnit a nemysliet korektnost, ktora ho v realnom zivote cim dalej tym viac obtazuje.