Odpovídáte na názor k článku Europoslanci doporučují státům zákaz sociálních sítí pro osoby mladší 16 let. Názory mohou přidávat pouze registrovaní uživatelé. Nově přidané názory se na webu objeví až po schválení redakcí.
Přesně tak. Školy s rodiči ve výchozím stavu komunukují výhradně pomocí Whatsapp/Messenger skupin, čímž exkomunikují rodiče, co k životu smart nepotřebují a logicky pak děti chtějí také smart, když je mají i rodiče.
Co si budem, smart je sociální síť by default od výrobce. Jediné co je třeba, aby rodiče dávali smart do ruky svým dětem až poté, co je to fakt potřeba a zároveň se snažili o periodický dozor.
Plošný zákaz je k smíchu. Bude to pak na pojistku? Jakože vaše dítě bylo na sociálníách sítích, zaplatíte pokutu jakoby rozbilo sousedovi okno míčem (kéž by)?