V dřevních dobách jsem v ČR kolem r. 1994 koupil krabičku disket 5.25", kde byla jedna navíc zdarma už nevím s jakým SW. A já ten soft pustil na komplu, kde byla bez jakýchkoliv záloh vedena fakturace (FoxPlus nebo něco takového) jedné nejmenované menší cihleny. Ten soft byl zavirovaný, což jsem zjistil až po nějaké době. Naštěstí jsem měl nějaký antivir, který to dokázal vyléčit, ale chtělo to přenést veškerá data na 5.25" disketě na druhý kompl a pak zase zpět. Dopadlo to dobře, jen to trvalo celý večer (až v kanceláři THP už niko nebyl) a docela jsem se nachodil, protože ten druhý kompl byl asi 15 m od toho prvního. Dnes si říkám, že jsem měl asi docela štěstí.
V te dobe jsme urcite meli uz 3,5"ky - ale ano, na skole zabavne to casy, kdy veskerou svou praci mel na jedne diskete (ktera uz v te dobe nesmela opoustet ucebnu). O 5.25" jsem zakopnul trosku driv, ale to na tech PC bylo logo slusovickeho JZD... :) No, zvuk kdyz neco z diskety precist neslo si vybavim dodnes... takova nocni mura :D