No samostatny search bar sel hodne do kytek. Na jeho ovladani ted musi byt clovek chobotnice (nejde tam prepinat ciste klaevsove). Je to tak hrozny ze uz ani nevim jak to bylo pred tim ze to bylo tak dobry....
Chapu ze se vyrobci snazi samostatny search bar zlikvidovat (vzdyt prece halvni bar taky hleda (i kdyz nema))... chjo.
No tim tam prepnu. Ale jak pak prepnout search engine bez mysi? Vedle verejnyho duckduckgo, a googlu, map.cz a maps.google ktery prepinam dle potreby.. tam mam dalsich 8 internich. Driv tam clovek zacal psat, a dole v nich mohl sipkama prepinat. Mejak sem si na to zvykl.. a je to pryc. S trochou stesti na to bude nekde nejaka klavesova zkratka, ale nebylo by to poprve co takto funkcn vychytavka zmizela ve prospech "simplicity" a "chromium-like-disease"
Ja si na klicovy slova nikdy nezvykl tak jak je nekdy nekdo zamyslel. Pouzivam - jasan. g/d google/duck atd... Ale na ty interni to nejka nikyd nefungovalo. Menili se jak nazvy tak backandy, menil se firefox, obcas sem si sam nebyl jkisty kam ta query patri... Ale i tohle se ted chova jaksi divne - zvolim klicovy slovo. Vyberu si z podmnoziny.. ale vizualziace uz neodpovida. Ne z eby to vadilo, jen to chvili mate... Ale to neva, firefox, jako freedom. Kdyz me to bude moc stvat tak si prece poslu patch :)
Jeste koukam ze to ma jendu regresi - zaclo to zrat focus. Cili prepnuti adresni/vyhledavaci box, jsou ted 2x tab, a ne jen jednou... chjo.