Já úplně nerozumím tomu, proč má webový prohlížeč dělat něco jiného, než zobrazovat webové stránky. Podle mě nemá upravovat soubory ve formátu PDF. Nemá je ani prohlížet. Na to jsou jiné aplikace. Nemá ani přehrávat hudbu ani video. Na to jsou multimediální aplikace. Ani nemá nahrazovat operační systém. Webový prohlížeč má dekódovat html a zobrazit text a max. obrázky. Na toto by měli soustředit vývoj.