Hlavní navigace

Google Docs offline snad už o prázdninách

20. 6. 2011

Sdílet

Když Google představoval Chrome OS, tak mimo jiné zmínil, že služba Google Docs dostane podporu offline režimu. Tu už v minulosti jednou měla díky Google Gears, ale později byla vypnuta. Podle blogpostu a hlavně screenshotu na googlesystem­.blogspot.com to vypadá, že se offline režim znovu blíží. Polooficiální informace pak mluví o konci léta.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 6. 2011 16:40

  Lael Ophir (neregistrovaný)

  To je super nápad. Když mám na stroji Linux, tak místo instalace poměrně funkčního OOo budu tahat velikou a pomalou obludu z webu, abych měl Google Docs s funkčními vlastnostmi WordPadu a rychlostí hlemýždě. A kdyby mi nestačilo, budu tu příšernost používat i offline. Fakt se v Googlu nezbláznili?

 • 22. 6. 2011 0:16

  Ripho Leal (neregistrovaný)

  Dělal jsem ve Writeru poměrně rozsáhlou práci. Člověk chvilku nadával, pak si zvykl. Teď jsem dělal týden 1 prezentaci a můžu říct, že už nikdy víc Impress. Prezentace už jedině v Google Docs, kde mám vše na pár kliknutí.

 • 25. 6. 2011 17:55

  Lael Ophir (neregistrovaný)

  Jestli je horší Impress nebo prezentace v Google Docs, to je velká otázka :)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Adam Štrauch je redaktorem serveru Root.cz a svobodný software nasazuje jak na desktopech tak i na routerech a serverech. Ve svém volném čase se stará o komunitní síť, ve které je již přes 100 členů.