Hlavní navigace

Historicky první setkání Julia komunity 23. října v Praze

19. 10. 2018

Sdílet

julia

Historicky první setkání komunity kolem programovacího jazyka Julia se uskuteční v úterý 23. října 2018 od 19:00 v Pražském Impact HUBu v Drtinově ulici. V rámci setkání se účastníci dozví informace o historii, využití, výhodách a nevýhodách jazyka Julia ve srovnání s Python, nebo R.

Následovat budou praktické ukázky a srovnání výkonu Julie s ostatními programovacími jazyky. Hostiteli jsou skupina Prague Software Craftsmanship a společnost Revolt BI. Na akci se můžete přihlásit. Vstup zdarma.

Tato zprávička byla zaslána čtenářem serveru Root.cz pomocí formuláře Přidat zprávičku. Děkujeme!

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 10. 2018 21:10

  Tom (neregistrovaný)

  informací o Julii je na internetu poměrně dost vč. jejich solidní dokumentace. Podle obsahu to tady vypadá jen jako úvod co to je Julia a proč jí používat, to mi připadá jako trochu střelené na to, že to je prezentováno jako setkáním komunity, tj. lidí, kteří Julii znají.

  Asi nejcenější na podobnýh akcích je někoho poznat, ale forma takových setkání většinou efektivně brání nějakému lepší socialiazace a často vídám, že to v tom jsou spíš skryté zájmy pořadatele.

 • 21. 10. 2018 22:31

  null null (neregistrovaný)

  No, tak už jenom to že je to v pracovní dny. Tak třeba nějaká ta srovnání by mě zajímala. Nicméně plakat kvůli tomu nebudu ... ;-)

 • 22. 10. 2018 8:35

  armabeton (neregistrovaný)

  náhodou právě "v kuloárech" se člověk dozví nejvíc. Někdy je to ideální místo například když někdo mění zaměstnání. Typicky tam nechodí HR ale lidi z oboru a ti (někdy) prozradí jak to u nich funguje ve skutečnosti :-)

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky