Hlavní navigace

Hledáme programátora: vyvíjej Roota, Lupu, Měšec a další weby

21. 5. 2021

Sdílet

Programátor práce pizza Autor: Depositphotos

Chceš pracovat na webech, které na českém internetu něco znamenají? Nechceš pracovat v korporaci a chceš mít kolem sebe lidi, které práce baví? Pojď k nám tvořit hodnoty a měnit svět onlajnu. Internet Info je vydavatelem odborných zpravodajských serverů a pořadatelem mnoha významných konferencí.

Hledáme šikovného PHP programátora či programátorku, kteří s námi bude budovat rozvíjet současné weby. V naší stáji jsou weby Finance.cz, Euro.cz, Lupa.cz, Root.cz, Stahuj.cz, Slunečnice.cz, Měšec.cz, Podnikatel.cz a další.

Používáme PHP 7, Nette, dibi, PHPUnit, MySQL (MariaDB), Redis, Sphinx, Git a Docker. Čeká tě zajímavá a samostatná práce v neformální, pohodové atmosféře. Pokud si myslíš, že by tě práce u nás bavila, pošli své CV Ondrovi.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 21. 5. 2021 14:11

  byCx

  Jsou za to nějaké peníze? Jsem teď zkoušel pár pohovorů, protože mi končila smlouva, ale inzeráty bez nějakého daného rozsahu jsem ignoroval. Je to ztráta času pro obě strany, pokud spolu musí hodinu mluvit, aby pak vyšlo najevo, že za nabízené peníze by se člověk s dvěma dětma, hypotékou a ženou na mateřské, neuživil.

 • 21. 5. 2021 17:44

  Petr Krčmář

  Tohle je špatné místo na podobný dotaz, v redakci tohle nevíme. Je třeba skutečně napsat kolegům z vývoje, kteří mají ten inzerát na starosti a budou si kolegu vybírat.

 • 25. 5. 2021 11:38

  SB

  No jasně. Koneckonců v tom inzerátu taky mohlo být pouze „pojď mezi nás, zbytek přes e-mail“, že?