Hlavní navigace

Honoráře pro blogery na Rootu za červen 2008

3. 7. 2008

Sdílet

Opět jsme připravili odměny pro autory nejlepších blogů na Rootu. Připomínám, že autory vybírá redakce a vybrané blogposty odměníme honorářem 250 Kč. Takto může být odměněno až 15 zápisů, přičemž i několik od jednoho autora.

Nezapomeňte, že příští měsíc můžete být také mezi honorovanými blogery. Stačí si založit blog a začít psát zajímavé články o Linuxu, open source, IT a všem, co s tím souvisí.

Za červen získávají honorář následující autoři:

Nesklizeno blog
Tomáš Kavalek
Lukáš Kotek
Martin Hassman
Svatopluk Vít

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 3. 7. 2008 18:09

  risa (neregistrovaný)
  Myslím, že je zde dost omezující podmínka. Kdo zde má blog, nesmí prý mít blog jinde. Já konkrétně blog nikde nemám. Ale je řada lidí, co už jeden někde mají a v tom vidím problém.
 • 4. 7. 2008 0:43

  risa (neregistrovaný)
  Pane Hassmane, kdybyste si můj příspěvek důkladněji přečetl, tak byste viděl, že jsem použil slůvko "prý", neboť tato neověřená informace pochází z jiného serveru.

  Ale díky za odpověď, jsem rád, že to tak není. Založím si asi blog na rootu a řekněme dalších dvou serverech. Potom napíšu článek třeba o linuxu a dám jej současně na všechny tyto tři servery.

  Opravdu jsem se uklidnil a ještě jednou děkuji, že jste mne vyvedl z omylu. To jsou někde ale pomlouvači. Člověk na všechno naletí.
 • 7. 7. 2008 16:12

  Lukáš Kotek
  Doporučuji si přečíst kodex blogera, který tyto záležistosti upravuje. Viz. bod 2., kde se mimo jiné píše:

  "Texty publikované na svém blogu nesmí bloger zveřejnit v žádném jiném médiu (včetně webových stránek). Výjimku v konkrétním případě může udělit provozovatel."

  Takže, když napíšete článek, potřebujete k jeho publikování jinde svolení.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky

Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. Studoval počítače a média, takže je rozpolcen mezi dva obory. Snaží se dělat obojí, jak nejlépe umí.