Hlavní navigace

Humble Store má velké slevy a rozdává Dirt 3 zdarma

11. 11. 2016

Sdílet

Herní obchod Humble Store, který vznikl po úspěchu akcí Humble Bundle, slaví své třetí narozeniny. A slaví je jak jinak než slevami. Ve slevě o alespoň 50 % je několik desítek titulů pro Linux, např. FTL: Faster Than LightKerbal Space ProgramPrison Architect nebo letos portovaný Tomb Raider. Výhodou Humble Store je, že obvykle dostanete jak klíč na Steam, tak binárky bez DRM.

Jedna hra je navíc k dispozici úplně zdarma. Jde o kompletní edici závodní hry Dirt 3, která vyšla loni. Původní hra je z roku 2011. Studio Feral Interactive je sice portovalo na macOS, ale na Linux bohužel nedošlo. Třeba se ale jednou dočkáme a pokud ne, Dirt 3 celkem slušně běží ve Wine (viz video). Klíč na Steam lze získat na ve webovém obchodě do sobotního odpoledne. Dejte si také pozor na to, že cca do týdne je nutné hru pomocí klíče aktivovat, poté expiruje.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
  • 11. 11. 2016 14:17

    balki (neregistrovaný)

    Dirt 3 mam na mac-u. Maju velmi nevyvazene obtiaznosti. Bud sa to hra same, alebo je to nehratelne. Najma tie zavody a la formula na rallye autach nevymysleli dobre. Mali ich dat do extra kampane.