30. 5. 2026 17:15
Ta zprava se nejak tezko chape. Jako ze by dneska nekdo commitnul nasazeni 20 000 zivych vyvojaru? Nebo to bude 20 lidi a 20 000 agentu?
30. 5. 2026 21:10
A nebude tam 20 vývojářů a 19.980 manažerů? :-)
30. 5. 2026, 21:10 editováno autorem komentáře
31. 5. 2026 12:32
Je to IBM a jej dcera Red Hat. Cize ano, presne.