Tak je rada duvodu, proc ji neinstalovat: 1) je to moc prace, 2) nemusim mit kazdou picovinu, kterou nekdo vymysli, 3) nevim, co bych s ni delal, 4) EM smog - jako by ho uz nebylo dost, 5 ) mam jen jediny kus nabytku z IKEA a zrovna do nej by nebylo prilis prakticke to instalovat. A treba polovicka ma akorat jarmaru na obleceni a davat telefon na jarmaru neni prilis prakticke. A popravde receno se mi ani nelibi napad elektrickeho zarizeni v nabytku ze dreva nebo lepenych pilin. Jestli treba cinsti soudruzi inzenyri neco nedomysleli, tak je to recept na pozar. Obcas koukam do cinskych vyrobku a rikam si, ze konstruktera by meli vykastrovat, protoze blbost byva dedicna.
To bude asi mit souvislost s tim, ze ty mas nejspis chytry telefon. Ja mam telefon blby a tak zasunout jack do diry jednou za tyden mi necini problemy. A na cesty si s sebou nemusim vozit nocni stolek s nabijeckou. ;-)
Jinak nabijecky, na ktere se telefon jen polozi, existuji i be Qi. Proste jsou tam kontakty.
pouzival sem konektorova cradle, ale magneticke wireless je porad pohodlnejsi ;)
http://pocketpccentral.net/palm/access/t3/hotsync.htm
Vs
http://www.mobilmania.cz/clanky/palm-touchstone-vice-nez-bezdratova-nabijecka-test/sc-3-a-1122761/default.aspx
...to jsou vkusaři. Díra vyříznutá ve stolku, dráty zespodu, kolo nahoře - „které splynou s domácností“ si představuju jinak. Příkon 33 W, výkon 25? Co je to za účinnost? A kolik to žere bez nabíjení??? Proč kdysi s Alkáčem stačil nabíjecí stojánek, ve kterém šlo navíc vidět na display?
Tak ještě jednou. Příkon uvedený na informačním štítku zařízení je maximální přípustný a slouží pro dimenzování rozvodů. Ten může nastat třeba jen při připojení do sítě, protože se nabijí nějaké kondenzátory, a za běhu pak je výrazně nižší (tak to třeba je u té mé USB nabíječky, fakt nemá 50 W). Pokud chcete měřit účinnost zařízení, potřebujete měřit reálný příkon (a výkon), ne ten uvedený na zařízení, protože to vám neřekne vůbec nic.