Články
Zprávičky
Fórum
Podpořte Root
Školení
Galerie
Blogy
Knihy
Jak na Linux
Zdroják
Hledat
Root.cz
»
Instant messaging, chat
»
Jak na Openfire v Debianu
Názory k článku
Jak na Openfire v Debianu
Zasílat nově přidané názory e-mailem
Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
17. 4. 2009 2:05
anonymní
Nemůžu si pomoct, ale Openfire je podle mě úplně na prd. Chvíli jsem ho používal a je to takovéto klasické GUI klikátko. Zlatý dobrý ejabberd....
Zasílat nově přidané názory e-mailem