Ještě mohli přidat podmínku, že měsíc nesmí být v úplňku a venku nesmí být ani moc chladno, ani moc horko... aby to správce neměl tak snadné.
Ale M$ do AI nacpal prachy, tak se to snaží do počítače každému a těžit data všemu navzdory... právně možnost odinstalovat Copilot přeci existuje, tak co si stěžujou?
24. 4. 2026, 16:33 editováno autorem komentáře