Nedavno som na firemnom mac s intune vo vscode zapol copilota business. Odvtedy kazdu chvilu vyskakuju okna ze vscode chce pristupovat niekde k niecomu. Zvazoval som ze si to predplatim aj na sukromne projekty, ale po tejto skusenosti iba cez web browser. Ziadna lokalna instalacia.