Hlavní navigace

Microsoft vydal Internet Explorer 7 RC1

25. 8. 2006

Sdílet

Na nový Internet Explorer nečekají jen jeho uživatelé, ale všichni vývojáři a webdesignéři, kteří se budou muset s novou verzi potýkat.

Microsoft nyní vydal nový veřejný build svého nového prohlížeče Internet Explorer 7 s označením Release Candidate 1. Podle společnosti by se už mohlo jednat o finální testovací verzi. Záleží to ovšem na ohlasech testerů.

Dle plánů by se měla finální verze MSIE 7 objevit v posledním čtvrtletí letošního roku. Šířit se bude také pomocí automatické updatovací služby. V IEBlogu je nyní k dispozici nová zpráva o tom, jaké změny se objeví v jeho implementaci CSS.

Našli jste v článku chybu?
 • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.
 • 25. 8. 2006 12:01

  Venca (neregistrovaný)
  Jen doufám že pojede po Winem. Protože jinak na tvorbu webu kašlu. Abych si potom kvuli IE7 kupovil Widle!!
 • 25. 8. 2006 12:07

  M jako Molitan (neregistrovaný)
  Celkem fajn, stacilo MSIE 7 hodit ty samy styly jako Mozille a Opere a celej web byl portovanej na MSIE 7 RC 1, tim padem predpokladam ze i na plny MSIE 7. A to ten web pouziva fixni layout, max width (kdyz jsem si testoval, co to umi, az sem se divil, co sem to pred 2 rokama umel).

  Nicmene k tomu prechodu na MSIE 7 stacilo nahradit retezec "gte IE 5" retezcem "lte IE 6" (v podminenejch komentarich). To je nejsnadnejsich par tisic, co sem si kdy vydelal.
 • 25. 8. 2006 12:40

  su - \mathfrak{M}ĦĒNJMARCHON (neregistrovaný)
  "Nicmene k tomu prechodu na MSIE 7 stacilo nahradit retezec "gte IE 5" retezcem "lte IE 6" (v podminenejch komentarich). To je nejsnadnejsich par tisic, co sem si kdy vydelal."

  Nice :-)