Hlavní navigace

Naučte se Kubernetes na našich školeních v Praze a v Brně

19. 2. 2020

Sdílet

Kubernetes Autor: Kubernetes, podle licence: CC BY-SA 4.0

Kubernetes je dnes nejrozšířenější platformou na hostovaní Docker kontejneru a je podporován velkými hráči na trhu (Google, Amazon, Microsoft) skrz Cloud Native Computing Foundation. Kuberneres pro provoz používají všechny velikosti firem, od startupu po korporace. Pojďme se naučit jej používat na dvoudenním kurzu Úvod do Kubernetes v Praze a Brně.

Ukážeme, jak spustit Kuberneres lokálně (pro vývoj) a na cloudové platformě Digital Ocean. Dozvíme se základní strukturu Kubernetes a projdeme si jeho komponenty. Naučíme se, jak napsat Kubernetes manifest a jak jím nasadit aplikaci v Dockeru. Dále si ukážeme, jak pracovat s právy v Kubernetes a jak používat (a psát) Kubernetes balíčky v Helmu.

Školení se uskuteční 27. února v Praze na Hradčanské a 28. května v Brně na Křenové. Na dvoudenní kurz se můžete přihlásit za 14 000 Kč bez daně. Přihlaste se na školení.

Pokud chcete provozovat Kuberneres na vlastním hardware, Rancher je jednoduchý a efektivní způsob, jak toho docílit. Umožní vám jednoduše vytvořit a spravovat kubernets cluster na vlastních virtuálních serverech. Používat Rancher se naučíte na našem dalším školení, které proběhne 27. dubna v Praze.

Našli jste v článku chybu?
  • Aktualita je stará, nové názory již nelze přidávat.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor zprávičky